20 Eylül
Yorum Yap
#10929464

Kuryenet İşini Ciddiye Almıyor!

Ben hayatım Kuryenet bu kadar saçma sapan bir şirket daha görmedim. Arıyorum telesekreter otomatik bilgi veriyor linkle mesaj geliyor gönderdikleri linkte kargonun 14 Eylül'de acenteye teslim edildiği yazıyor ama hala dağıtım aşamasında gözüküyor.


Onu da geçtim ayın 20 sinde teslim gün içerisinde teslim alacağıma dair bir telesekreter çıkıyor aradığımda (hiçbir şekilde muhatap yok) akşama kadar evde bekliyorum ne gelen var ne giden en sonunda tekrar arıyorum çağrı merkezini gelmişler ama evde bulamamışlar tekrar eve dağıtım istiyormuy muşım diye bir telesekreter daha çıkıyor, neredeyse 25 dakika telefonda bekledikten sonra sonunda birine bağlanıyorum.


Saçma sistemleri en son güya bulamadıkları kişide değerli çalışanlarına bağlattırıyorlar. Kadının biri durumu sakinlikle karşılıyor ve eğer dediğiniz gibi bir durum varsa cezai yaptırım uygulanır size ararlar deyip kapatıyor. Birincisi kredi kartım nerede?


İkincisi bir haftadır nasıl teslim edemezsiniz? Üçüncüsü evde olduğum halde gelmeyip bir de yalan dolan beyan vermek beyin nesi?

Hilal 401 Okunma

Cevaplar

  • Hilal20 Eylül

    Hilal sağlam ING kredi kartı 822558001087

  • Kuryenet Temsilcisi20 Eylül

    Merhaba Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam olarak adınızı soyadınızı, beklemiş olduğunuz banka adını ve varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Saygılarımızla...

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler