20 Ekim 2016 #6739408

Kuryenet İş Bankası Kredi Kartımın Teslim Edilmemesi

14 Ekim tarihinde dağıtıma çıkarılan İş bankası kredi kartım 20 Ekim oldu halen teslim edilmedi. İstanbul içinde bir adrese gelecek 3 gündür Tuzla şubesinde olduğunu İş bankası belirtti. Günlerdir arıyorum kimse telefonlarıma cevap vermiyor, burada bir çok bu şekilde şikayete rastladım. Banklar nasıl olur da bu firma ile çalışır anlayamıyorum. 17 Ekim tarihinden beri Tuzla şubede dağıtıma çıkartılması bekleniyor. Anlayamıyorum Tuzla şubesi nasıl yoğun olabilir? Şirkete teslim edilecek adres de bulamama gibi bir sorun olamaz. İş bankası bir barkod numarası verdi internet üzerinden ya da telefondan kontrol edilmesi imkansız 13 haneli bir numara. Sonuç olarak yapılan hiç hoş değil!

Gizem 219 Okunma

Cevaplar

  • Gizem21 Ekim 2016

    Bir tek geri dönüş yapmadınız, olayı İş Bankası çözdü!

  • Gizem21 Ekim 2016

    Merhaba Sayın Yetkili, açık adresimi burada yazmam güvenlik gereği uygun olmayacaktır. 1. si lütfen telefonlarınıza cevap veriniz! 2. si tuzla 6962878500362 Banka tarafından verilen barkod numarasıdır buradan kontrol edebilirsiniz. Teşekkürler

  • Kuryenet Temsilcisi20 Ekim 2016

    Merhaba Gizem hanım, Adınıza aıt kayda ulasılamadı varsa ikinci adınzı acık adresinizle bize dönüş yapabilirmisiniz. saygılarımla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön