08 Nisan 2013 #1729155

Kuryenet İlk Defa Bir Kartımda Bu Kadar Teslimat Sorunu Yaşadım!

Akbank kredi kartım 20 gündür bana ulaştırılamıyor nasıl oluyorsa birincil adresimde bulunamamışım, ki banka hesap kartım bu adresten ulaştırılıyor. sonrasında ofis adresime kartım yönlendiriliyor il dışına çıkacağımı söylememe rağmen müşteri temsilcisi gayet rahat yönlendirmeyi ancak yarın yapabiliriz diyor peki diyorum ve ertesi günün cumartesi olmasına rağmen tüm gün bekliyorum ve ne gelen var ne giden.


Saygısızlığın bu kadarı ve bu bankalar bu sorumsuzluğa ve vurdum duymazlığa sahip bir kurum ile nasıl çalışır aklım almıyor. ki bankaya da şikayet yazdım. online takıp de ise gönderim görünmüyor bile ne güzel. 3400252885269 gönderi no.

Sinan 21 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi10 Nisan 2013

    Merhaba Sayın Alsaç, Gönderiniz bugün adresinize ulaştırılmak üzere dağıtımdadır. Şayet bugün teslimatınız sağlanamazsa 11/04/2013 de adresinize yeniden çıkış yapılacaktır. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, yeni bir tarih belirleyerek, lütfen aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön