14 Ocak
Yorum Yap
#11444628

Kuryenet İkinci Kez Aynı Sorun!

Allah düşürmesin başka bir şey demiyorum. Ziraat Bankası ATM kartı ilk geleceği zaman açık adresiyle birlikte Adapazarı'nın göbeğinde ki lisenin güvenliğine adamlar kart getirmedi. Adrese uğrandı diye sisteme düşüyorlar. Kartımı 25 gün sonra adamlar kart getirdi. Ben gidip şubeden çıkarttım tabi gelen kartı kırdım attım.


Şimdi de kartım kayıp oldu yeniden gönderildi ve maalesef yine Kuryenet! Ve yine kart yok hem de merkezin göbeğinde evimin adresini verdim bu sefer. Eşim hep evde olmasına rağmen yine uğrandı diye düşülmüş sisteme. Hayatımsa gördüğüm en kötü kurye şirketi.

Talha Talha 406 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Talha15 Ocak

    Ne oldu bulamadınız mı? Verdik ismi soy ismi istediğiniz bilgileri? Neden hala tarafıma dönülmüyor veya kart gelmiyor. Maaşım yattı maaş çekemiyorum nasıl bir rezilliktir bu Allah Muhammed aşkına. İkinci defa aynı sorunu yaşatıyorsunuz bana hakkımı helal etmiyorum! Gidip bankadan hızlı kart çıkartmak zorunda bırakıyorsunuz insanı ikinci defa. 25 gün sonra kart geliyor boşuna boşu boşuna iptal oşan kart getiriyorsunuz.!

  • Talha14 Ocak

    Muhammed Talha Özçelik Ziraat Bankası

  • Kuryenet Temsilcisi14 Ocak

    Merhaba Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam olarak adınızı soyadınızı, beklemiş olduğunuz banka adını ve varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Saygılarımızla...

Ziyaretçi Yorumları