02 Mayıs 2013 #1775265

Kuryenet İki Aydır Kredi Kartı Teslimatım Yapılamadı!

Çalıştığım bankamdan istemiş olduğum kredi kartım iki aydır kurye net tarafından teslim edilmedi. En son bankamı arayarak en yakın banka şubesine teslimini rica ettim. (Bu süre zarfında iki kez kurye net temsilcileriyle görüştüm ve iş adresime teslim edileceğini söylediler. ) Bankamla yaptığım görüşmede teslimat için getirilmiş ancak yerinizde yokmuşsunuz denildi. Ancak böyle bir durum söz konusu bile değil. Herhangi bir açıklama da yapılmıyor.


Eşiminde bir başka bankayla gelecek başka bir kartı için de kurye netle aynı sorunlar yaşanmıştı. Burada okuduğum diğer yorumlar da da aynı bahaneler( yerinizde yokmuşsunuz) öne sürülmüş. Kurye net teslimat yapmayacaksa neden var?

Senem 24 Okunma

Cevaplar

  • Senem24 Mayıs 2013

    Bana hiç bir şekilde uğranmadı sadece uğrayacağız diye telefonla bilgi verildi. Aylar oldu ve hala banka kartım elime ulaşmadı ne yazık ki....

  • Kuryenet Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Büyükavcı, adreslerinize yapılan uğramalar da size ulaşılamamıştır. Bankanız kartınızın teslimatı için şube talimatı iletmiştir. En kısa sürede şubeye teslimat sağlanacaktır. Saygılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön