12 Mart 2013
Yorum Yap
#1679857

Kuryenet Hala Teslimat Yapılamadı!

Kuryenet Garanti Bankasından istemiş olduğum kredi kartımı iki haftayı geçik bir süredir getirmedi. Her aradığımda saat altıya kadar beklememi söyleyip beni oyalıyorlar. Beş gün önce aranıp randevu alınacağı söylendi fakat henüz kimse aramadı! Bir aramamda mesai saatleri bittiği için telefon yüzüme kapandı vr bir aramamda da aslında evime gelindiğini ve beni bulamadıklarını söylediler!


Oysa ben tüm gün evdeydim ve bunu öğrenince karşımdaki müşteri temsilcisi yalanı itiraf ederek evet teslimat yapılmamış dedi ve beklemeye aldı! Kart halen teslim edilmedi, müşteri memnuniyeti sıfır. Kuryenet'i artık bir kurum olarak bile görmüyorum!

Rüya Rüya 34 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi13 Mart 2013

    Merhaba Sayın Gürey, Gönderiniz bugün adresinize ulaştırılmak üzere dağıtımdadır. Şayet bugün teslimatınız sağlanamazsa 14/03/2013 de adresinize yeniden çıkış yapılacaktır. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, yeni bir tarih belirleyerek, lütfen aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları