19 Eylül 2013 #2019868

Kuryenet Güç Bela Ulaşabildiğim Kartım ve Saygısız Personel!

Arkadaşlar Kuryenet adındaki kendine kurye diyen bu şirketteki çalışanlar genel olarak işlerinden memnun değilmişcesine müşterilere saygısız ve lakayt konuşmaktadırlar. Garanti Bankasından gelecek olan 2 adet kartım vardı, birisini 4 defa yanlış adrese postalayarak 1 defa da gelip beni bulamadıklarını iddia ederek zor güç bela aldım. Alırken kurye her zamanki gibi lakayt ve saygısızdı.


Diğer kartım da ben şirkette olduğum halde her nasıl oluyorsa beni bulamadıklarını iddia edip genel merkeze gönderilmiş. Ve kartımı istediğim zaman geleceği tarih hakkında hem bilgi veremeyeceğini hem de herhangi bir işlem yapamayacağını söyleyen çağrı merkezinde M** Hanım saygısızca konuşmuştur. Bilginize.

Kadir 87 Okunma

Cevaplar

  • Kadir20 Eylül 2013

    Sayın Kuryenet, Kart teslimat adresimi benden bizzat siz arayarak zaten değiştirdiniz. Arayan numara da 0507 611 56 92. Kendi içinizde bir mutabakata varamıyorsunuz daha nasıl bir şirketsiniz siz ? Buna benzer bir sorunu az evvel başka bir çağrı merkezi görevlinizle de yaşadık. Ben bir konu hakkında yardımını istiyorum fakat o benim sözümü keserek işi çözümsüzlüğe sürüklüyor. İsmi Emine. Ne kadar boş beleş bir firmasınız siz öyle ya. Allah kimsenin işini düşürmesin sakın size.

  • Kuryenet Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın Çığşar, Kart teslimat adresiniz bankanız tarafından tarafımıza iletilmektedir. tarafımıza ulaşan adres bilginiz değiştiği bilgisi alınmıştır. Bankanız ile görüşmenizi ve adres bilgilerinizi güncellemenizi rica ederim. saygılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön