18 Ocak 2014
Yorum Yap
#2243093

Kuryenet Gönderiyi Alıcıya Ulaştıramayan Kurye Şirketi!

Takip no'su 343359152557 olan ve İş Bankası'ndan gelecek olan bankamatik kartı 15 gündür tarafıma ulaşmadı. Kuryenet Çağrı merkezini 3 kere aradım ve adresime 2 kere gelindiğini ve beni bulamadıklarını söyledi. Ben de beni telefonla arayıp gelmelerini söyledim. Fakat böyle bir uygulamalarının olmadıklarını söylediler.


Peki benim adresimde bulunmadığımı nasıl ispatlayacaksınız? Gelipte beni bulamadığınızda bir çağrı belgesi yada not bırakmanız gerekmez mi? Ya kurye yanlış adrese gidiyorsa ne olacak? Yada sizin kurye adresime gelmediği halde geldiğini söylüyorsa bunu siz nasıl takip ediyorsunuz. Bununla alakalı prosedürünüzü ve gönderimin niye bana ulaşamadığını bilgi vermenizi rica ederim.

Kemal 62 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi23 Ocak 2014

  Merhaba Sayın Duludu, Konu gönderiniz için ilgili acentemize bilgilendirilmiştit. Tarafınızdan randevu alınarak teslimatı sağlanacaktır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet

 • Kemal22 Ocak 2014

  Dün de gelmedi bugün de gelmedi. bugün müşteri hizmetlerini aradım, yine yarın getireceğiz dediler. Bu nasıl iş, bu nasıl ciddiyet, bu nasıl kurumsallık? Bir de kendinizi sektörde ileri gelen kuruluşlardan biri olduğunuzu iddia ediyorsunuz.

 • Kemal20 Ocak 2014

  1 gün daha bekleyelim bakalım. Gerçekten getirecek misiniz? Ama hakikaten merak ediyorum bana nasıl ulaşılamadığını. Kuryeniz yanlış adrese mi gidiyor yoksa başka bir durum mu var. yani acentanız veya kurye adresime gelip 2 kere beni bulamayınca alıcıyı arayalım telefonundan ulaşalım gibi bir hizmetiniz niye yok? Niye yani 2-3 kere adrese gelip işi çözemeden paketi geri gönderme ihtiyacı hissediyorsunuz? Prosedürünüz hakkında bilgi verir misiniz?

 • Kuryenet Temsilcisi20 Ocak 2014

  Merhaba Sayın Duludu, İnsan faktörü nedeniyle nadiren de olsa istenmeyen durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Gönderinizin teslimatında yaşanan problemden dolayı acentemiz adına özür dileriz. Konu hakkında acentemize gerekli uyarılar yapılmıştır. Gönderiniz 21/01/2014 tarihinde adresinize gönderilecektir. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, lütfen başka bir tarih belirleyerek aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler