Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Kuryenet Gönderimi Teslim Etmiyor

İsmail
10 Haziran 11:29
300

Banka tarafından gönderilen 7900196449818 numaralı gönderi, Çukurova/Adana'da ki adresime teslim edilmedi. Adrese gelinmediği halde teslim edilmediğine dair not alınmış. Daha önce de Kuryenet tarafından aynı sorunla karşı karşıya bırakıldım. Kuryenet İnternet sitesinde gönderinin Adana Pınar acentesinde olduğu yazıyor ama İnternette araştırdığımda böyle bir acente yok. Gönderimi gidip acenteden kendim almak istiyorum ama muhatap olabileceğimiz ne bir acente adresi var, ne de acenteye ait bir telefon numarası var. Müşteri hizmetleri denen şey tam bir fiyasko muhatap olabileceğimiz gerçek kişi yok. Yarın il dışına çıkmam gerekiyor ama kartımı nasıl alabileceğime dair tek bir muhatap yok. Kargo şirketleri bize ulaşamadığı zaman telefonla arayıp bir bilgi alırken, Kuryenet'te böyle bir şey yok. Kuryenet'in hizmetinden şikayetçiyim. Sorunumun en kısa sürede çözülmesini istiyorum. Tarafıma ulaşılmasını istiyorum.

Kuryenet Gönderimi Teslim Etmiyor
Kuryenet Gönderimi Teslim Etmiyor
10 Haziran 11:39 (Şikayetten 10 dakika sonra)
İsmail
10 Haziran 12:56

Kopyala yapıştır şeklinde cevaplar istemiyorum. Kartımın hemen teslim edilmesini istiyorum. İl dışına çıkacağım. Tarafıma ulaşın, ya da acentenizin adresini paylaşın gidip kartımı kendim alayım. Bu nasıl bir sorumsuzluk. Eğer teslim edemeyecek kadar yoğunsanız, telefonla açıp bilgi verebilirsiniz, acentenizden kendimiz teslim alabiliriz. Bankaların sizin gibi bir firmayla çalışması utanç verici. Müşteri ilişkileri denen bir şey yok, muhatap olunabilecek personel yok, müşteri memnuniyeti yok. Kocaman bir sıfırsınız.

İsmail
10 Haziran 13:02

Artı olarak sizi başka kurumlara da şikayet edeceğim. Müşteri temsilcisi hizmetiniz olmadığı gibi fiziksel olarak iletişime geçebileceğimiz hiçbir kanal yok. Böyle bir şirket nasıl olabilir, sanki yasadışı teslimat yapıyorsunuz. Adana'da ki illegal çetelerde dahi sizin gibi gizlilik olduğunu düşünmüyorum.

11 Haziran 12:10

Merhaba, Konu şikayet ile ilgili acentemiz adına özür dileriz. Gönderiniz için acentemiz bugün sizin ile iletişime geçerek teslimat sağlayacaktır. Saygılarımızla Kuryenet Müşteri Hizmetler

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Kuryenet 2 Haftadır Gönderimi Teslim Etmiyor

Candaş
19 Temmuz 11:36
158
1

Kuryenet Kart Teslimi Sorunu

Nihat
29 Haziran 15:04
188

Kuryenet KKTC Şubesinde Banka Kartım Bana Ulaşmıyor Mağdurum

Ali
06 Haziran 15:13
339

Kuryenet Kargomu Teslim Etmiyor

Dilara
04 Haziran 12:33
155
Benzer Şikayet Yaz