19 Eylül 2013 #2020085

Kuryenet Geç Teslimatta Gelinen Son Nokta!

28. Ağustos. 2013 tarihinden bu yana İzmir sınırlarında bulunan Garanti Bankası kartımı hala teslim alabilmiş değilim. Telefon kayıtlarını kalite bahanesi ile aslında hakaret edemeyelim diye kayıt altına alan firmalardan olduğuna iyice kanaat getirdiğim firmanın ne bir yöneticisine ne de sorumlusuna ulaşabiliyorum. Her konuşma sonu `Bildiriminiz acil notu ile birlikte iletildi` cevabı almaktan ben yoruldum ama operatörler yorulmadılar sağ olsunlar.


Firma hakkındaki şikayet miktarına bakınca bu yapmış olduğum girişin verimli olacağına inancım da kayboldu ama en azından benim yerime mağduriyetim ile ilgili açmayı düşündüğüm davayı takip edebilecek bir hukukçu bulabilirsem seve seve vekalet vereceğim.

Can 83 Okunma

Cevaplar

 • Can24 Eylül 2013

  Daha önce de aynı firma hakkında ve aynı gönderiden sebeple bir şikayetde bulunmuştum. Kuryenet ile ilgili şikayetleri ve şirket yanıtlarını incelediğimde herkese hemen aynı cevabı verdiğini ve operasyonel hiç bir değeri olmayan bu cevapların anlamsızca ve haksız olarak "görevini yerine getirme" sayıldığını farkettim. Örnek olarak 19 Eylül'de firma tarafından şahsıma gönderilen cevap kendilerinin gönderimi programa aldıkları üzerine idi. Bugün yaptığım telefon görüşmesinde de beni dağıtım programına aldıklarını belirttiler. Yani firma başlayamadığı noktaya geri döndü.

 • Can24 Eylül 2013

  Bugün 24.09.2013 ve Kuryenet telefon operatörüne göre benim kartım hala Urla Acentesinde.

 • Can20 Eylül 2013

  Asıl problem ürünün geç teslimatı değil. Taahhüt edilen günlerde gelmemesi. Bugün ( 20.09.2013) de kart elime ulaşmış değil ve 1630 a kadar aranmış da değilim. Teslim adresinin bir iş yeri ve yarının da cumartesi olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda ben en iyi ihtimalle pazartesi günü kartımı alabileceğim. Konuyla ilgili şirketinize göndermiş olduğum elektronik postaya cevaben postamın bankama iletileceği bildirildi ki sizde olan bir karta bankanın ne yapması düşünülüyor onu da anlamış değilim.

 • Kuryenet Temsilcisi19 Eylül 2013

  Merhaba Sayın DINC, Gönderiniz bugün adresinize ulaştırılmak üzere dağıtımdadır. Şayet bugün teslimatınız sağlanamazsa adresinize yeniden çıkış yapılacaktır. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, yeni bir tarih belirleyerek, lütfen aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön