19 Temmuz 2014

Kuryenet Geç Teslimat Yapıyor!

08.07.2014 tarihinde adıma Gebze Tübitak'tan Giresun Gümrük Müdürlüğüne gönderilen gönderi karayolu taşıma yönetmeliği 43. madde 11. bendi uyarınca "yurtiçi gönderiler 3 gün içinde teslim edilir" hükmüne rağmen ve resmi iş akışımızı bu süreye ayarlamamıza rağmen 15/07 de görevli olmadığım bir tarihte gecikerek gelinmiş, resmi gönderi olmasına rağmen idare amirine de teslim edilmemiştir.

Gecikmenin yasal olarak firmadan kaynaklandığı defalarca müşteri temsilcisine iletilmiş ancak çözüm üretilmemiştir. Son olarak 04/08 tarihine randevu verilmiştir. Gecikme Ulaştırma Bakanlığı'na iletilerek ve firmanın yetki belgesine cezai yaptırım talep edilmiştir...

Çağtay 1.910 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Merhaba Sayın Halaç, Kartınız bankanız tarafından tarafımıza verilmiş ve adres bölgesine ulaştırılması için ilgili acente gönderimi ve kargo süresi ile kart dağıtım süresinde tarafınıza gönderilmiş fakat ulaşılamamıştır. dün yapılan aramada adreste olmadığınız bilgisi alınmıştır. adreste bulunduğunuz tarihte tarafımıza dönüş yapmanız dahilinde kartınızın teslimatı için adresinize gönderimi sağlanacaktır. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

  • Çağtay21 Temmuz 2014

    karayolu taşıma yönetmeliği 43. md. 11. bend gereği yurtiçi gönderilerin teslim süresi 3 gündür. 08/07 de teslim edilen gönderinin en geç 11/07 tarihinde adrese ulaşması gerekmekte olup ilk gelinen tarih 15/07 dir. söz konusu gecikmenin sorumluluğu firmaya aittir ve ulaştırma bakanlığının firma yetki belgesine müeyyide uygulaması ilgili yönetmelikte zorunludur.

  • Kuryenet Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Sayın HALAC, Adresinize yapılan uğramalar neticesinde izinde olduğunuz bilgisi aktarılmış olup gönderiniz sizin dışınızda ikinci şahıslara teslim edllemediği için teslimat sağlanamamıştır.Size uygun teslim tarihi tarafımıza ilettiğiniz taktirde istenilen tarihte adresinize gönderim yapılacaktır. Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön