13 Temmuz 2016

Kuryenet Geç Teslimat Sorunu

Kuryenet teslimat konusunda yetersiz bir firmadır. Garanti Bankası kredi kartımın yenisini bankanın iş adresimi sistemden kendilerine iletmesine rağmen "adres sorunu dolayısıyla size iletmedik" şeklinde direk mesaj yollamıştır ki ilgili adresime gelmedikleri bilgisini giriş güvenlik personelinden öğrendim.

Sitelerine şikayet mesajı yazdım, geri dönüş yapıp adres bilgimi alıp, bir hafta içinde kartı ulaştıracaklarını belirttiler. Bugün elimde olabilecek kartı bir hafta gecikmeli ulaştıracaklar imiş. Yıllar önce de benzer bir sorun yaşatmışlardı ilgili kurye firması gayet ciddiyetsiz bir şekilde çalışmaktadır.

Ali 84 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi13 Temmuz 2016

    Sayın Akkus Konu kartınız bize bankanız tarafından YESILOVA MAH. 4006 SOK. NO:79 35080 BO RNOVA IZMIR BORNOVA adres ile göndeirlmiştir.Hata tarafımızdan kaynaklı değildir.İkinci adres olarakta 10. TANKER US KOMUTANLIGI INCIRLIK HAVA USSU 0126 60 SARICAM ADANA 10. TANKER US KOM..ER. adresiniz verilmiş banka tarafından.Biz tarafınızı aradığımızda Ataşehir adresinizi iletmişsiniz.Buna istinaden kartınız izmir acnetemizden çekilerek merkezimize gelecektir.Ataşehir acentemize ulaştığında acil şekilde tarafınıza teslimat sağlanacaktır. Sayg.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön