23 Temmuz 2015

Kuryenet Geç Teslimat, 2 Gündür Evde Kurye Bekliyoruz!

08/07/2015'te Passolig kartı için başvurdum. 10/07/15'te kuryeye verildiği söylendi. 10 gün kurye bekledikten sonra forum sitelerinden araştırarak dağıtımı Kuryenet'in yaptığını öğrendim. 20/07/15 Kuryenet'e bir şekilde ulaştım çağrı merkezindeki kadın nazik bir şekilde ertesi gün sabah teslimatın yapılacağını söyledi ve ben iki gündür evde kurye bekliyorum.


Bu nasıl bir randevu sistemidir? Böyle vurdumduymazlık, böyle lakaytlık olabilir mi?
Bu insanların işi gücü var mı hiç düşünmezler mi? En yakın zamanda tüketici haklarına başvurup şikayetçi olmak istiyorum.
Bir de çoğu büyük firma bu şirketle çalışıyor. Hiç mi şikayet gelmiyor bu şirketlere anlamıyorum...

Erman 187 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi24 Temmuz 2015

    Merhaba SayınTEMELLİ İnsan faktörü nedeniyle nadiren de olsa istenmeyen durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Gönderinizin teslimatında yaşanan problemden dolayı acentemiz adına özür dileriz. Konu hakkında acentemize gerekli uyarılar yapılmıştır. Gönderiniz 407/07 tarihinde adresinize gönderilecektir. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, lütfen başka bir tarih belirleyerek aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

  • Erman23 Temmuz 2015

    Tarafınızdan randevu alınacaktır da ne demek oluyor. Arayıp da getirmek bu kadar mı zordur. Sizin firmanızda hatanızı telafi etmek diye bir anlayış yok sanırım.

  • Kuryenet Temsilcisi23 Temmuz 2015

    Merhaba Sayın TEMELLİ, Konu kartınız için acentemiz bilgilendirilmiştir. Tarafınızdan randevu alınacaktır. Bilginize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön