Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Kuryenet Erbaa Acentesi Teslim Edilememe Sorunu

profile
29 Mayıs
562

Merhaba 100005464947 numaralı Kargom 10 Gündür Bekliyoruz Gelmedi. Takip Kodunu Sorguladığımda Ayın 24 Ünde Erbaa Acentesine Giriş Yaptığı yazıyor. Ama Hala Bekliyoruz. Telefondan Aradığımızda Sadece Takip Durumu Sorgulanabiliyor. Herhangi Bir İletişim Sağlayacağımız Müşteri Hizmetleri Bile Yok.

Kuryenet Logo
29 Mayıs 11:39
Muhammet
30 Mayıs 16:43

Hala bekliyoruz, yanıtta aranacağız demişsiniz arayan da yok. Bu kargo ne zaman teslim edilecek?

Muhammet
31 Mayıs 20:53

Acente Yetkilimiz Sizi Arayacak Dediniz 2 Gün Geçti. Bu Nasıl bir şey ya. 10 günü geçti bekliyoruz daha teslim edilmedi. Müşteri hizmetleri yok arıyoruz sadece takip durumunu öğrenebiliyoruz. İletişim kurabileceğimiz hiçbir kanal yok.

Benzer Şikayetler

Elazığ Kuryenet Acentesi Ve Kuryenet Müşteri Temsilciliği

profile
2 gün önce
99

Elazığ Kuryenet acentesi ve Kuryenet müşteri temsilciliği müşterilerini mağdur ediyor ve umursamıyor 2 haftadan beri bekliyorum ve sadece bir kredi kartını bile teslim edemediler. Aradığım zamanda telefonlara cevap vermeyip yüzüme kapatıyorlar. 

Kuryenet İnegöl Acentesi Siparişi Teslim Etmiyor

profile
2 gün önce
157

Kuryenet İnegöl acentesi 5 gündür Turkcell pasajdan sipariş verdiğimiz telefonu teslim etmiyor telefonlara ulaşamıyorum ve tam adres istiyorum. Biz İnegöl acentesinde giderek alabiliriz yardımcı olun artık yeter lütfen siparişin elimize acil ulaşması gerekiyor

Kuryenet Paket Hala Daha Acente De Bekliyor

profile
4 gün önce
49

100005494881 takip numaralı siparişim 21.09.2023 ten bu zamana kadar hala teslim edilmedi. Kargo hareketleri hep aynı 3 gündür kargom teslim edilmedi. Bu gidişle gelmeyecek gibi gözüküyor da bir çözüm yolu bulunmasını istiyorum. 3 gündür acente de bekliyor

Kuryenet Paket Hala Daha Acente De Bekliyor
1

Kuryenet'in Teslim Sorunu

profile
6 gün önce
159

Kuryenet e verilen kart 2 gündür acentede bekliyor, dağıtıma çıkmıyor, telefonları da hizmet vermiyor. Antalya merkezde olduğu halde, acente, adresime 10 dakika mesafede olduğu halde böyle. Kuryenet e kartımızı teslim ettiği için ilgili bankaya da şikayet ettim.

2 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 4 sa 43 dk
Benzer Şikayet Yaz