15 Ocak 2016 #4660257

Kuryenet Dünyanın En Yavaşı!

Kuryenet insanları mağdur etmekten başka bir işe yaramayan bir kuruluştur. 5 gündür firmayı her gün arıyorum ama paketimi kurtaramadım bu firmadan ya adreste beni bulamazlar 5 gündür kurye yolu beklerim akşama kadar kurye beklerim ama beni bulamaz bu firma. Telefon açıp diyorum ki ben geliyim alıyım olmaz diyor. Peki gelirken beni arayın sizi karşılayayım o da olmaz diyor. Peki siz gelmeden önce haber verin kuryenin ayaklarına kırmızı halı seriyim diyorum o da olmaz diyor. Ben bu kurye firmasından paketimi nasıl kurtarırım artık bilmiyorum.

Ciftlik 98 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi18 Ocak 2016

    Sayın Bozdağ Gönderinize ulaşabilmemiz adına tam ad soyadınızı yada varsa gönderi takip numaranızı iletirseniz siz eyardım olabiliriz. Sayg.

  • Ciftlik18 Ocak 2016

    ))) eğer calisma prensibiniz buysa doğru yoldasiniz. 8 gündür 4449393 numaranizi yol ettik milyon defa aradım. Ve sizden gelen cevap su gün teslim olacak))) 8 gündür ayni hikaye.

  • Kuryenet Temsilcisi15 Ocak 2016

    SAYIN BOZDAG, Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır. Gönderinizin hangi aşamada olduğu ile ilgili bankanız ile görüşebilirsiniz. Gönderiniz kuryeye verildiyse, hangi tarihte, hangi kurye firmasıyla adresinize ulaştırılacağı bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön