03 Ekim 2013

Kuryenet Dağıtım Merkezi Dağıtım Yapmıyor!

Yaklaşık 10 gündür 2 adet kredi kartım kargonuzda beklemektedir . Geçen hafta cuma aradığımda cumartesi yada pazartesi gönderileceği söylenmişti. Pazartesi aradığımda o gün işlemin yapılamadığı zaten kartın Kurtköy merkezde olduğu aciliyetini bildirip salı günü gönderileceği söylendir . Salı aradığımda Kurtköy merkezdeki arkadaşların özel sebeplerinden dolayı dağıtım yapılmadığı söylendi.

Çarşamba aradığımızda o günde gönderime çıkmadığı ama perşembe için randevu alacaklarını aciliyetini tekrardan bildireceklerini söylediler . Perşembe aradığımda Kurtköy merkezdeki kuryelerin tekrardan dağıtıma çıkmadığını cuma için tekrardan randevu alacaklarını söyledirler . 693266852806 ve 232660014462

Neslihan 39 Okunma

Cevaplar

  • Neslihan10 Ekim 2013

    gercekten komedi filmi gibi iş yapıyorsunuz . o tarihte iki kartımı da teslim aldım. fakat kuryenin ihmalkarlıgı sebebiyle bankaya bildirmediği için 2 günüm kartın bende oldugunu ispatlamakla geçti. kartım 2 gun içinde otomatik olarak acıldı ve karttan harcamalar bile yaptım. o gün 1 kartı teslim almama durumum olmadı. sadece işini yüksek seviyeyle yapan kuryeniz bankaya haber vermeyi unutuvermiş. bosu boşuna beni iki gün daha uğratırmış oldunuz. merakınızı gidereyim kabul ettiğim ve etmediğim kartımda elimde. çok düzenli ve titiz çalışan kargonuza teşekkür ederim.

  • Kuryenet Temsilcisi08 Ekim 2013

    Sayın Sakalli, 232660014462 nolu kartınız 04/10/2013 tarihinde tarafınıza teslim edilmiştir. Diğer gönderiniz ise kabul edilmediği için teslim edilmemiştir.. Saygılar.

  • Neslihan06 Ekim 2013

    sagolsun bu sefer yenı sorunla karsı karsıyayız . 2 kartta elime ulaştı garanti bnkasıkartımı açabildim ama iş kartını açamıyorum sebebide kuryezınkartı bana verdiğinibnkaya bildirmemesi , banka hala kart kuryede diyor açmıyor.Gerçekten süper bir firmasınız

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön