02 Temmuz 2013

Kuryenet Çok Yavaş Çalışıyor!

Citibank kredi kartımı Kuryenet katkılarıyla 1. 5 ayda teslim aldıktan sonra, bir haftadır sözleşmenin bankaya ulaşmasını beklemekteyim. Kuryenet'in olabildiğince yavaş çalışma tarzı canıma tak ettiğinden, bir umut kendilerini geliştirirler şeklinde düşünerek şikayetimi ilgililerle paylaşmak isterim. Söz konusu firmadan daha önce de benzer sürede teslimat yapıldığından ötürü karşılıklı belirli bir geçmişimiz ve alışkanlığımız mevcuttur.

Şirkete ait telefonlara cevap veren personel çoğu zaman çaresiz kalmakta olup, kendilerine teşekkür ediyor ve şikayetin dışında değerlendirilmelerinin gereğini vurguluyorum.

Çağatay 38 Okunma

Cevaplar

  • Çağatay02 Temmuz 2013

    Tarafıma ait Citibank kartın 1 hafta önce teslim edildiğini şikayetimde belirtmiştim. Teslim edilmeyen ise (banka tarafına) "sözleşme" ve bu sebepten kart kullanıma açılmıyor. Yani bu demek oluyor ki bana değil, bankaya bir teslimat borçlusunuz.

  • Kuryenet Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Merhaba Sayın Ak Tarafınıza ait teslim edilen Citibank kartı bulunmamaktadır.Konu hakkında bankanız ile görüşmenizi rica ederiz saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön