04 Mayıs 2013
#1778275

Kuryenet Bir Kuryenet Klasiği!

530992002128 takip numaralı kargomu 3 haftadır teslim edemediler. 27 Nisan 2013 tarihli mus. [email protected] com adresine yazdığım şikayet mailine zahmet edip dönmediler bile. Bugün yaptığım müşteri hizmetleri ile görüşmede kargonun merkeze gittiğini bu cumarteside teslimat yapamayacaklarını pazartesi aramamı söylediler.


Bir de üstüne kargo gelmiş evde yokmuşsunuz diye bir yerlerinden kargo teslim saatleri uydurmuşlar. Müşteri hizmetlerine bu şikayeti ilettim fakat bu kadar başarısız bir kurye şirketinin bir çözüm bulabileceğine inanmıyorum. Ayrıca nasıl olur da Yapı Kredi Bankası gibi bir kurum bu kadar başarısız bir firma ile çalışır anlayamıyorum.

Cenk Cenk 64 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Merhaba Sayın ÖZTÜRK, Gönderiniz bugün adresinize ulaştırılmak üzere dağıtımdadır. Şayet bugün teslimatınız sağlanamazsa 07/05/2013 de adresinize yeniden çıkış yapılacaktır. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, yeni bir tarih belirleyerek, lütfen aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları