04 Aralık 2014 #2870944

Kuryenet Bir Kart Ulaştırmak Kaç Gün Sürer?

14 gündür kartımı oradan oraya gönderiyorsunuz. Birde eve geldik yoktunuz diyorsunuz.
Profesyonel bir firma olsaydınız eğer geldiğinizde kapıya bir not bırakırdınız. Geldi gelecek geldi gelecek diye diye eve hapsoldum. Şikayet etmek için bir telefon numaranız bile yok. Sadece kargo takip etmek için bir telefon numarası o kadar.


Birde numara bir gün çalışıyor bir gün çalışmıyor. Neymiş kart bütün il ve ilçelere uğruyormuş. Diğer kargo firmaları nasıl günü gününe getiriyor. Sabah kargolanan şeyin akşam elime ulaştığını biliyorum. Siz ya hiç olmayın ya da azıcık kurumsallaşın. Yok vazgeçtim bence siz direk kapatın dükkanı zira hiçbir işe yaramadığınız gibi birde deli ediyorsunuz insanları.

Selin 226 Okunma

Cevaplar

 • Selin08 Aralık 2014

  bugün gelecek olan kartımın akıbetini öğrenmek için aradığım numaranıza ne hikmetse ulaşılamıyor. herhalde kartımı çaldınız, artık tek mantıklı açıklaması bu. firma olarak utanç içinde olmalısınız.

 • Kuryenet Temsilcisi08 Aralık 2014

  Merhaba SSayın Armagan, Konu kartınız için acentemiz bilgielndirilmiştir. Tarafınızdan randevu alınacaktır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

 • Kuryenet Temsilcisi05 Aralık 2014

  Sayın Armagan, Kart teslımatınız için bölgemiz bilgilendirildi. en kısa sürede adresinize randevulu olarak teslimat sağlanacaktır. Saygılar.

 • Kuryenet Temsilcisi04 Aralık 2014

  Sayın Armagan, Adınıza aıt kayda ulaşılmadı varsa ıkını adınız 12 hanelı takıp numranızla bıze donus yapabılırmısınız saygılarımla..

 • Kuryenet Temsilcisi04 Aralık 2014

  Sayın Armagan, Adınıza aıt kayda ulaşılmadı varsa ıkını adınız 12 hanelı takıp numranızla bıze donus yapabılırmısınız saygılarımla..

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön