20 Eylül 2018
Yorum Yap
#10930168

Kuryenet Bir Faciasın!

Kuryenet şirketi yüzünden istediğim kredi kartına 15 gündür ulaşamıyorum tek suçum da teslimat adresi olarak iş adresimi vermem ve işten ayrılmış olmam 15 gündür kartımı ev adresime ulaştırmıyorlar ve sürekli saat atlayarak tekrar aramam gerektiğini söylüyorlar az önce tekrar oyalama amaçlı 6 7 arası teslimat olacak diyor 6'da mesai bitecek biliyorum özellikle sizin için ulaşım sağlanıyor diyor gelmeyecekler biliyorum gereğinin yapılmasını istiyorum.

İsmail İsmail 222 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • İsmail21 Eylül 2018

    İsmail Akkaya, Yapı Kredi Bankası,7900083421286 gönderi takip numarası tabi ben her aradığımda defalarca verdim bu bilgileri neden şimdi bir değişiklik olacağına inanayim ki ciddiyetsiz kendi kendinin ipini kesen bir firmasınız. 6 ve 7 arası teslimat olacaktır diyorsunuz mesai bitiyor nasıl olacak diyorum bazen böyle şeyler yapabiliyoruz deniliyor. Umarım teslimat bugün öğle saatleri olmadan gerçekleşir.

  • Kuryenet Temsilcisi21 Eylül 2018

    Merhaba Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam olarak adınızı soyadınızı, beklemiş olduğunuz banka adını ve varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Saygılarımızla...

Ziyaretçi Yorumları