17 Eylül 2013 #2015105

Kuryenet Bildirim Yapılmıyor!

Kullanım süresi dolan Garanti Bankası bankamatik kartım yenilenip Kuryenet'e verilmiş,3 haftadır kartı kullanamadığım gibi kart teslim edilemediği için genel müdürlüğe geri yollanmış (imha edilmek üzere). Tekrardan kartın basılması ve elime ulaşması için 2-3 hafta daha geçecek. Kuryenet adreste şahsıma ulaşamadığına dair ne telefonla bildirim yaptı ne de adrese bir bilgilendirme kağıdı bıraktı.(Bilgi almak için yapılan telefon görüşmesinde, kağıt bıraktıkları söylendi.)


Bu şekilde çalışmalarından dolayı uzun süre kullanamadığım kartımı bir süre daha kullanamayacağım. Kuryenet'in bildirimsiz çalışması sebebiyle müşteriler mağdur olmaktadır, gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Mustafa 38 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi19 Eylül 2013

    Merhaba Sayın AYVALIKLI, Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön