02 Ekim 2015

Kuryenet Aslında Olmayan Bir Müşteri Hizmetleri.

Yaklaşık 5 gün önce İş Bankası maximum kredi kartımız kuryenete verildi. Bugün özel bir durumdan yüklü bir harcamamız olacağından Kuryenet müşteri hizmetlerini aradım ama her seferinde geçiştirdiler geri döneceğiz size diyerek. En son aramamızda bugün 6 buçukta tekrar aramamızı söylediler fakat 6'da müşteri hizmetleri telefona bakmıyormuş mesaisi bitiyormuş.

Gerçekten komik ve acınası bir sistem. Eğer getirmeye imkanın yoksa maalesef getiremiyoruz deyin niye insanları kandırıyorsunuz. Telefonun başına koyduğunuz eleman 2 kelimeyi birleştirip söyleyemiyor. Şu an saat 6.32 ve ne kart var ne gelen var ne giden var ne de arayan var. Gerçekten çok alakalı ilgili bir firmaymış Kuryenet.

Buse 89 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi02 Ekim 2015

    Merhaba Sayın KEMER; Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam adınızı, bankanıza bildirdiğiniz açık adresi, varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını ve size ulaşabileceğimiz irtibat telefonlarını iletmenizi rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön