17 Ocak 2014 #2240371

Kuryenet Alakasız Kişilere Kredi Kartı Teslimatı Yapıyor!

Garanti Bankası lütfen şu bu kadar şikayet edilen firmayı değiştirsin. Adamlar gitmiş alakasız birilerini kartlarımı teslim etmişler beni arayıp yanlışlık oldu diye kartları kapatmışlar. Neredeyse 1 ay olacak bankaya ve Kuryenet firmasını kınıyorum!

Berk 236 Okunma

Cevaplar

 • Berk21 Ocak 2014

  Evet bölgenize ulaşmış olan kartımı acaba ne zaman teslim ediceksiniz burada paylaşacağım hatanızı telafi edeceğiniz bile firmanızdan ummuyorum

 • Kuryenet Temsilcisi20 Ocak 2014

  Merhaba Sayın Vural, Eski Kartınızın teslimatında yapılan hatadan dolayı bölgemiz adına özür dileriz. Genel olarak bilgilendirme sağlanmış olup tarafımıza bugün ulaşacak yeni kartınız için bilgilendirme yapılmış en kısa sürede tarafınıza randevulu olarak teslimatı sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Berk20 Ocak 2014

  sayın kuryenet çalışma prensibiniz ve personeliniz kesinlikle yetersiz Garantibankası halen neden sizinle çalışıyor anlayamadım sanırım şikayetler üzerine yakında değiştirir onlarda

 • Kuryenet Temsilcisi17 Ocak 2014

  Sayın Vural, Kartınızın teslimatında yapılan hatadan dolayı acentemiz adına özür dileriz.Konu hakkında acentemiz uyarılmış olup kartınız banka tarafından tekrar tarafımıza verildiği taktirde tarafınıza teslim edilecektir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön