21 Şubat
#11621665

Kuryenet Adresinize Ulaşamadık Diye Yalan Konuşmayın

Eve gelip ulaşım sağlanamaması koca bir yalan. Bütün gün evden dışarı çıkmadım kapım çalınmadı, telefonumu arayan olmadı. Teslimat görevlileri yalan söylüyor ya da işleri yetiştiremiyorsunuz geldik ulaşamadık diyorsunuz.


Telefona mesaj gelmesi ve şu saatte geliyoruz denmesi gerekmez mi? Ya da arama lütfunda bulunsanız olmaz mı?

Mehmet Mehmet 267 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet21 Şubat

    Mehmet mimaroğlu VakıfBank Kredi kartı bekliyorum. Evime gelen bir kağıt yok geldik bulamadık diye bir kağıt yok çünkü eve kimse gelmedi. Personeliniz yalan söylüyor ya da iş yükü nedeniyle gidilemiyen yere geldik bulamadık diye mesaj atılıyor. Gelen sms mesajda herhangi bir takip numarası da yok İzmir Bornova da İkamet ediyorum. Müşteri hizmetlerini aradım ama muhatap yok robot da aynen geldik bulamadık diyor. Ben gece çalışıp gündüz evde oluyorum ve tek bir dakika da uyumadım. Gelip ulaşamadık bildiriminin tamamı yalan hepsinde de evdeydim. 4449393 ü aradım gerçek biri çıkmıyor geldik bulamadık tak kapanıyor. 0850 2229393 de kapalı Size mail atmak istedim ancak takip numarası gelen sms lerde yok mail şikayet yerinde takip numarası şartı var. Mecburen buraya yazmak zorunda kaldım.

  • Kuryenet Temsilcisi21 Şubat

    Merhaba Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam olarak adınızı soyadınızı, beklemiş olduğunuz banka adını ve varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Saygılarımızla...

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler