18 Eylül 2015

Kuryenet Adres Yetersizliği Nedeni İle Teslim Edilmeme!

Adıma gelen bankkart adres yetersizliğinden dolayı tarafıma teslim edilmediği belirtilmektedir. Adresim İbrahim Hakkı Konyalı Mah. 1089. sok. No.:39 Karaman olarak belirtilmiş olup; adresimde mahalle adı sokak numarası ve kapı numarası ve il adı bulunmaktadır. Adresimin neresi yetersizdir. Kuryeniz adresimize gelmeden masa başından adres yetersiz demektedir ve telefon açtığımızda " o sokakta No. 39 bulunmamaktadır " demektedir. Adı geçen adreste devletin resmi kurumu bulunmaktadır.

Yoldas 169 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi18 Eylül 2015

    Sayın YILMAZ, Kartınızın Pazartesi günü talimat adresinize teslim edilecektir. Bilgilerinize.

  • Yoldas18 Eylül 2015

    Takip numaram 300078161649 adresini kontrol edin. Ne yazdığına ve yazdığım adresten başka bir şey mi yazdığına karar verin.

  • Kuryenet Temsilcisi18 Eylül 2015

    Merhaba Sayın YILMAZ, Gönderinizin teslimatı için bankanızdan tarafımıza sadece bir adres iletilmiştir. Ne yazık ki, bu adresinizin de yetersiz olması nedeniyle size henüz teslimat yapamadık. Dağıtım sözleşmemiz gereği adres düzeltme/adrese ekleme ya da adres güncelleme işlemleri bankanız kanalıyla yapılabilmektedir. Bankanızın müşteri hizmetleriyle irtibat kurarak adresinizi güncellemenizi/teyit etmenizi rica ederiz. Güncel adresiniz bankanız kanalıyla tarafımıza iletildikten sonra derhal gönderinizin teslimatı sağlanacaktır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön