23 Eylül 2013 #2025592

Kuryenet Adres Yetersiz Bahanesi!

Yapı Kredi Bankasından gelecek olan kartım hala elime ulaşmadı. Kuryenet'ten arayıp adres teyidi almak istediler. İş yerimiz cafe& restaurant. Cafelere teslimat yapmadıklarını söylediler. haftanın 7 günü buradayım dedim. Getirmediler. Bankayla görüştüm. Kartımı şubeye yönlendireceklerini oradan teslim alabileceğim söylendi. ama Kuryenet kartımı banka gen. mer. ne göndermiş ve kartım iptal edilmiş.


Tekrar basılıp gelmesini talep ettim. Kuryenet'e verilmiş. adres bilgilerimin eksik olduğunu , teslimat yapamadıklarını söylediler. Bankadan adres güncellemesi yaptık. Adresi teyit edip 21 eylüle randevu yazıp göndereceklerini söylediler. Ama kartımı getirmediler.

İrmak 49 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi25 Eylül 2013

    Merhaba Sayın TATOĞLU, Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön