19 Şubat 2013

Kuryenet 9 Gün Oldu Kartım Hala Gelmedi!

Yapı Kredi Bankasına kredi kartı için 08.02.2013 tarihinde telefonla başvurdum onaylanmış ve 11.02.2013 tarihinde Kuryenet'e verilmiş ve tarafıma 12.02.2013 tarihinde tarafıma teslim edilmiştir.1 günde. buraya kadar sıkıntı yok. Banakaca gönderilen sözleşmeyi imzaladıktan sonra tekrar kuryenet'le üzerine ***acil ulaştırılması*** ibaresi yazılmasına rağmen bugünün tarihi 19.03.2013 *9* gün oldu hala sözleşmem Kuryenet / Konya/Selçuklu şubesinde deniliyor.


Kartlara borçlarım için başvurmuştum.ve kuryenet zamanında ulaştırmadığı için haciz işlemi başlatıldı tarafıma. Konya'dan İstanbul'a bir kargo ulaştırılmaz mı. Eğer imkanınız yoksa ben sizi götürürdüm İstanbula. Haciz olmazdı. Bu kadarda olmaz.

Erdal 117 Okunma

Cevaplar

  • Erdal21 Şubat 2013

    Sayın kuryenet 'Evrak işlemlerinizde sorun olması nedeni ile aksaklık yaşanmıştır' demişsiniz benim evrağımda hiçbir eksik yoktu adı üzerinde sözleşme bu. imzaladım ve gönderdim. Kendi beceriksizliğimiz demiyorsunuzda sorunu banamı yüklüyorsunuz yazık vallahi birde büyük bir firma diyorlar size. Gülünç durumdasınız benim gözümde.

  • Kuryenet Temsilcisi21 Şubat 2013

    Merhaba Sayın KÖSE, Evraklarınız 21/02/2013 tarihinde bankanız teslim edilmiştir. Evrak işlemlerinizde sorun olması nedeni ile aksaklık yaşanmıştır. Saygılar.

  • Kuryenet Temsilcisi19 Şubat 2013

    Merhaba Sayın KÖSE, Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön