04 Eylül 2013 #1991957

Kuryenet 8 Günde Ellerindeki Kredi Kartını Elime Teslim Edemediler!

Yapı Kredi Bankası'ndan 24 ağustos 2013'te kredi kartı talebinde bulundum. 26 ağustos 2013'te Kuryenet'e teslim ettiler. 29 ağustos 2013'e kadar her gün rutin olarak arayıp kartımı sordum. Her seferinde merkezimizde dağıtım için bekliyor yanıtını aldım.


Araya 30 Ağustos ve hafta sonu girdi geçti. Hizlial.com sitesinden kredi kartının kampanyasından faydalanarak çeşitli ürünler alacaktım. Aynı zamanda 100 TL puan verilecekt,i bu alışveriş sonunda. Bu bekleme sürecinde alacağım ürünlerin fiyatları 80-90 TL arttı. Ağustos sonu itibariyle de 100 TL puan kampanyası bitti gitti. Dediğim gibi günler geldi geçti ama benim kartım 03 eylül 2013 itibariyle hala elime geçmedi. Tüm maddi zararımın karşılanmasını rica ediyorum!

Erkan 62 Okunma

Cevaplar

  • Erkan05 Eylül 2013

    ÖYLE BİR SIKINTI YAŞATTINIZKİ BANA, HEM TEKNOLOJİK ÜRÜNLERLE İLGİLİ KAMPANYALARI KAÇIRDIM. HEM BU KARTIN HEMEN GELECEĞİ UMUDUYLA DİĞER KARTLARIMI KAPATTIRDIĞIM İÇİN TÜM ALIŞVERİŞLERİMİ NAKİT YAPTIM. BUGÜNDE TAMAMINI TAKSİTLE ALABİLECEKKEN EŞİME KIYAFET ALIŞVERİŞİ İÇİN KAPTIRDIĞIM 300 TL DAHA. YANİ SİSTEMİNİZ YETERSİZSE ADAM ALIN, PRİM SİSTEMİNİZ YETERSİZSE ONU DÜZENLEYİN, HER NE YAPIYORSANIZ YAPIN AMA BENİM MADDİ MANEVİ KAYIPLARIMI KARŞILAYIN...

  • Erkan05 Eylül 2013

    Firma ile ilgili verdiğim puanda acımasız olduğumu düşünen insanlar var çevremde ama yaşadığım psikolojik harp,çevremdekilerle yaşadığım tartışmalar, çözüm üretemeyen bir sistem ve bu sistemin içinde boğulup tüm kart kampanyalarını kaçıran ben.10 günde bir kartı getiremeyen, güya adresimi bulamayan, gelip kendim almama izin vermeyen ve bir türlü çözüm üretemeyen sınırlı kaynakları olan bir müşteri hizmetleri...maddi manevi kayıplarımın telafisini rica ediyorum.

  • Kuryenet Temsilcisi04 Eylül 2013

    Merhaba Sayın Şimşek, Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam adınızı, bankanıza bildirdiğiniz açık adresi, varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını ve size ulaşabileceğimiz irtibat telefonlarını iletmenizi rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön