30 Nisan 2013

Kuryenet 25 Gün Oldu Hala Kartım Gelmedi!

Öncelikle olarak bu kadar işini kötü yapan bir firma görmedim. Benim kredi kartım 25 gündür ellerinde fakat kartımı bir türlü getiremediler. Adresinize ulaşamadık dediler ilk başta , adresimi güncelledim ( 2 hafta boyunca sürekli güncelledim) işyeri adresime bari getirin dedim , 2 haftadır her gün aramaktayım hep aynı yalanı söylüyorlar; durumun acili yetini bildirdik yarın elinizde olur kur yeniz diye.


Kırıkkale gibi küçük bir şehirde bölgeye çıkış yapamadık gibi bi bahane olamaz. Sürekli bi bahane üretmekteler. Kuryemi getiremiyorsunuz bari neredeyse yeriniz ben alıyım diyorum ona da yasak diyorlar. Akbank gibi bir bankanın bu kadar sorunlu bir kurye ağı olduğuna inanamıyorum .

Kursad 45 Okunma

Cevaplar

  • Kursad15 Temmuz 2014

    gönderi bulunmamaktadır dediler 3 gün sonra kart işyerime geldi..çok kötü bir firma

  • Kursad02 Mayıs 2013

    Şimdide kuryeniz bulunmamakta demektesiniz.. Kartımı iptal ettirdim .. Firmanıza bişey demiyorum bankanın suçu ki boyle sistemsiz bi dagıtım firmasına vermekte ;)

  • Kuryenet Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Merhaba Sayın Öz, Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır. Gönderinizin hangi aşamada olduğu ile ilgili bankanız ile görüşebilirsiniz. Gönderiniz kuryeye verildiyse, hangi tarihte, hangi kurye firmasıyla adresinize ulaştırılacağı bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön