23 Mart 2013 #1703144

Kuryenet 20 Gündür Kartımı Teslim Alamıyorum!

4.3.2013 tarihinde Banka kartı başvurusu yaptım acil olduğunu da özellikle belirttim 8.3.2013' te bankamdan kartımın kendilerinden çıktığına dair bir mesaj aldım. Bugün ayın 23.03.2013 ve ben hala kartımı teslim alamadım. Dün Kurye neti tekrar aradım bana genel merkezlerinden çıkmadığını pazartesi tekrar aramam gerektiğini söylediler.ben bugünle birlikte 16 gündür kart teslimi bekliyorum. Bu kadar lakait bir firma daha görmedim!

Sema 45 Okunma

Cevaplar

 • Sema26 Mart 2013

  Şu an bankamla görüştüm.Eksik ve yollanmamış herhangi bir evrakın gönderilmemesinin söz konusu olmadığını söylediler.Veremediğiniz hizmet üzerinden ilgili bankayı karalıyorsunuz.Bu karalama mesajınızı da kopyalıyorum ve bunu ayrıca garantiye ileteceğimden de emin olabilirsiniz.

 • Sema26 Mart 2013

  hangi evraklardan söz ettiğinizi öğrenebilir miyim? ayrıca aynı cümleleri iki kere yazınca sorunumu çözmüyorsunuz! ben kartımı istiyorum bu kadar basit burdan laf kalabalığı yapıcağınıza kartımı gönderin!

 • Kuryenet Temsilcisi26 Mart 2013

  Sayın Acar, Bankanız ile görüşmenizi rica ederiz.Evraklarınız bankanız tarafından tarafımıza iletilmekte. Eksiklik olduğundan dolayı işlem aşamasında beklemekte. Saygılar.

 • Sema26 Mart 2013

  Benimde tam olarak bahsettiğim buydu 20 gündür işlem aşamasında kartım ne işlemi bu bunun cevabını verin bana.. madem bi kartın gelimi 20 gün sürücek ekibinizi çoğaltın demekki yetersiz bir ekibe sahipsiniz benim problemim değil bu!

 • Kuryenet Temsilcisi26 Mart 2013

  Sayın Acar, gönderiniz henüz işlem aşamasındadır. Evraklarınız tamamlandıktan sonra gönderiniz dağıtıma çıkartılacaktır. saygılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön