09 Nisan 2013 #1731834

Kuryenet 15 Gündür Kartımı Getirmediler Telefonda Hep Oyaladılar!

Kartımı getirdikleri gün ben o adreste değildim. Kurye beni aradı telefonla ve nezaman geleceğimi sordu. Bir gün ve saat belirledik o gün ve o saatte ben beklemeye başladım kimse gelmedi. Aradan bir iki gün geçti gelen giden yok. Aradım kuryeneti ne zaman gelecek diye ya yarın yada öbür gün gelir dediler yine gelen giden yok tekrar aradım.


Bu sefer 3-4 gün sonra dediler ve sözde bulunduğum bölgeye dağıtım olmadığını ve ne zaman dağıtım olacağını bilmediklerini söylediler. Dedimki kartımın bulunduğu yeri söyleyin ben geleyim alayım onuda söylemediler ve 3-4 gün sonra yine aradım. Sanki dalga geçer gibi 2-3 gün sonra gelir dediler ve hala yok. Bu mağduriyetimi gidermenizi istiyorum. Yeter be!

Cengiz 24 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi10 Nisan 2013

    Merhaba Sayın SARIKAYA, Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön