26 Şubat 2013

Kuryenet 1.5 Aydır Kartım Gelmedi!

Yaklaşık 1.5 aydır Garanti Bankasından beklediğim kredi kartımı getiremediler. Hergün Kuryenet'i arıyorum, adres bilgilerimi tekrarlıyorum (papağan gibi). her gün "adreste bulunamadınız" cevabıyla karşılaşıyorum. Oysa ben, 1 aydır evden dışarı çıkmıyorum kartım gelecek diye! adres doğru, ben evdeyim. ama kuryeler ortada yok. 6. keredir, süresi dolduğu için kart genel merkeze gitti.

Kuryenet'e mail gönderip derdimi anlattım ilgilenen yok. nasıl bir firma, nasıl bir müşteri memnuniyeti anlamadım. Bence kuryenin geldiği yok, ezberlemişler "adreste bulunmadı" buradan yetkililere sesleniyorum: siz getiremeyeceksiniz anladım, yeriniz neredeyse bana söyleyin, ben gelip kartımı alacağım.

Selin 32 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi28 Şubat 2013

    Merhaba Sayın Arıcan, Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır. Gönderinizin hangi aşamada olduğu ile ilgili bankanız ile görüşebilirsiniz. Gönderiniz kuryeye verildiyse, hangi tarihte, hangi kurye firmasıyla adresinize ulaştırılacağı bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön