22 Şubat 2013
Yorum Yap
#1645235

Kuryenet 13 Gündür Teslimat Yapılmadı!

Akbank'tan tarafıma gönderilmek üzere kurye.net'e teslim edilen banka kartım aradan 13 gün geçmesine rağmen tarafıma teslim edilmemiştir.Sayısını unuttuğum miktarda tüm aramalarıma rağmen henüz sonuç alamadım.her konuşan kişi halledeceğini söyleyip sanki insanı kandırır gibi cevaplar vererek sorunumu bir türlü halletmediler.


Üstelik kartımı güya iş adresime getirmişler ama kimse yokmuş..7/ 24 açık olan tekstilkent koza plaza da böyle bir şeyin olmadığı da teyit edilmiştir.yok efendim sonra da ev adresime göndermişler öyle bir şey de yok bunlar kendilerini ne zannediyorlar karşımızda bir muhattap bile bulamıyoruz yapılması gereken ne varsa yapılsın şikayetim var hem de çok büyük .

Oguz Oguz 52 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Oguz26 Şubat 2013

    siz hakikaten komiksiniz....hemde çok...

  • Kuryenet Temsilcisi25 Şubat 2013

    Merhaba Sayın Arslan, Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam adınızı, bankanıza bildirdiğiniz açık adresi, varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını ve size ulaşabileceğimiz irtibat telefonlarını iletmenizi rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları