27 Ocak 2014 #2260062

Kuryenet 13 Günde Gelemeyen Kartım!

Kuryenet'ten beklediğim kartım 13 günde gelemedi. Bu süre zarfında 1 defa gelmedikleri halde gelinmiş size ulaşılamamış denildi ki söyledikleri saatte adreste idim ve 3 kere gelecekleri gün için randevu aldılar ama hiçbirinde gelinmedi. Hayatımda bu kadar amatör bir firma görmedim.


Bu firmayla kart değil broşür bile yollanmaz.

Gökhan 44 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan27 Ocak 2014

    Belirtilen tarihte ve saatte adreste idim şikayetimde de belirtmiştim.Ayrıca telefonla ile de arandım arayan arkadaş 4 gündür kartınız bizde diyor oda ayrı bir çelişki size gelen tarihle arkadaşınızın söylediği tarih arasında da fark var.Arayan arkadaş 20 gündür kartım gelmedi yazmışsınız dedi ancak ben oyle bir şey göremiyorum yazımda anladığım kadarıyla buraya yazılan şikayet onu mutsuz etmiş bilseydeim daha erken yazardım.Yardımlarınız için teşekür ederim.

  • Kuryenet Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın Yeni, Konu kartınız 20/01 tarihinde bankanız tarafından bize verilmiştir.İlgili acenteye gönderilmiş olup 22/01 tarihinde adresinize uğrama yapılmış size ulaşılamamıştır.Kart teslimatınız için 28/01 tarihinde adresinize tekrar uğrama gerçekleşecektir. Bilginize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön