03 Ekim 2014

Kuryenet 1 Haftalık Gecikme Ve Dürüstlükten Yoksun Bir Firma!

1 haftadır Yapı Kredi Banka ve kredi kartım şubelerinde lakin müşteri hizmetlerine 3 kez acil durum bildirmeme rağmen kartlar elime ulaşmadı. Bayramdan bu kartların kesin suretle elime geçmesi gerektiğini vurgulasam da değişen hiçbir şey olmadı.

Müşteri hizmetleriyle kayıt altına alınan konuşmalarımızda cuma öğleden önce kesinlikle elime ulaşılacağı söylendi ve ben de bu açıklamayı kendilerine tekrar ettirdim. Lakin sonuç yok ve ben cuma saat 12:33'de tekrar Kuryenet'i aradım durumun acil olduğunu anladıklarını ve telefon ile ulaşacaklarını,mağdur bırakmayacaklarını söylediler. Tahmin ettiğiniz elde var sıfır. Hukuk öğrencisi olarak haklarımı biliyorum ve uygulayacağım.

Yiğit 156 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi08 Ekim 2014

    Merhaba Sayın EĞİN, Gönderiniz 09/10/2014 tarihinde tekrar dağıtıma çıkarılacak ve adresinize ulaştırılacaktır. Şayet belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, başka bir tarih belirleyerek, aynı mail üzerinden dönüş yapmanızı rica ederiz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön