Kuryenet Firma Şikayetleri

(12 şikayet)
Kuryenet

Kuryenet'e ulaşamıyoruz.

13 Mart 2018
Kuryenet

Bu firma hayatımda gördüğüm en sorumsuz firma. Telefonlarına bile bakan yok. Ayıp gerçekten ayıp.

09 Mart 2018
Kuryenet

Kuryenet isimli firmaya bir türlü ulaşamıyorum. Adres bulunamadı diye mesaj geldi. Herkes iki günde adresime ulaşırken bu nasıl bir firmaysa kartımı günlerdir elime ulaştırmadı.

07 Mart 2018
Kuryenet

1 haftadır evden dışarı çıkmamama rağmen Kuryenet firmasının yetkilileri adresin…

05 Mart 2018
Kuryenet

3. kez aynı şeyi yapıyorsunuz sabahtan akşama kadar adreste sizi bekliyorum ama adreste bulunamadı diye kartı geri gönderiyorsunuz. Ne kötü bir firmasınız siz ya.

18 Kasım 2017
Kuryenet

Kartım 10 gündür tek benim adresim hariç her adrese gitti ama bir bana gelemedi, inşallah bu sene kartı bana getirmeye başara bileceksiniz. Nasıl bir firmasınız, böyle bir rezillik görmedim.

28 Ağustos 2017
Kuryenet

Kuryenet neden telefonları açmıyorsunuz? Bu nasıl saçmalık, 34 defa üşenmeden aradım ama hala açan yok! Şikayetinizi daha önce firmaya bildirdiniz mi? Evet, hayır çünkü firmada telefonu açan yok!

16 Ağustos 2016
Kuryenet

Sözleşmeli bir kart olduğu için benden başkası alamıyormuş. Kısa bir süre sonra askere gideceğimi belirttiğim halde kartım hala gelmedi. Nasıl bir firma bu kadar umursamaz davranıyor? Dönüş bile yapılmadı. İlgi…

23 Şubat 2016
Kuryenet

Firmanız kartımı getirmiyor. Adresim güncel olmasına rağmen koskoca holdingin adresini bulamıyorlar ve adres değişmiştir. Kişi bulunamadı. Gibi mesajlar atıyorlar. Şikayetim var!

09 Ocak 2015
Kuryenet

Ben bu kadar ilgisiz alakasız bir firma görmedim. Hiçbir şeyden haberleri yok maşallah!

16 Ekim 2014
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları