17 Kasım 2014

Bankalar Kuryenet Firmasına Vermesin Kartlarımızı!

Haftalardır kredi kartımın gelmesini bekliyorum banka 24 saat içerisinde kayıp olan kredi kartımı çıkarttı Kuryenet adında ki ciddiyetsiz firmaya verdi. Bu firma bugün yarın diyerek haftaları devirdi hala kredi kartım elimde değil. Bana kredi kartımın ailemden birinin alabileceği söylenmişti ve ev adresime gönderilmesi talebinde bulunmuştum.


Günler geçtikten sonra tekrar aradım nerede kaldığını öğrenmek için ve bana bir tek benim alabileceğim söylenildi bu sebeple gönderilmiş fakat bana günler sonra dahi gelmeyen gönderim adresini iş yeri olarak değiştirdim tam 22 gün oldu hala gelir diye bekliyorum bu firmayla iş yapılması şart mı başka firma mı yok nasıl bir sorumsuzluktur hala aklım almıyor.

Emre 161 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi24 Kasım 2014

    Merhaba Sayın Şaz, Kart teslimatınızda yapılan uğrama da size ulaşılamamıştır. Kartınız randevulu olarak adresinize teslim edilecektir. Saygılar.

  • Emre22 Kasım 2014

    hala bir çözüme varılmadı ne bana bilgi veriliyor nede kartım iş adresime iletildi sorumsuzluk hat safhada .

  • Kuryenet Temsilcisi17 Kasım 2014

    Merhaba Sayın Şaz, Kartınız tarfınızca verilen adresinize gerekli uğrama yapılmış ve sahsınıza ulaşılamamasından dolayı kartınız vermiş olduğunuz iş adresinize teslimatı için bölge değişikliği yapılarak en kısa sürede tarafınıza gönderimi sağlanacaktır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön