04 Haziran 2013

Kuryenet Yirmi Gündür Kartım Gelmedi!

İş Bankası kredi kartımın 30. 05. 13 tarihinde elime ulaşması gerekiyordu. Fakat adreste sorun yaşandığı için İş Bankası tarafından maalesef ulaştıramadılar. Bende bankadan adres düzeltmesini yaptırdıktan sonra Kuryenet'i aradım. 02. 06. 13 Pazartesi günü evde olmamı o gün kartımın geleceğini söylediler. Aynı gün saat 3 e kadar bekledikten sonra tekrar aradım ve hala kartımın merkezde olduğunu hafta içi herhangi bir gün yollayacaklarını söylediler. Ya kardeşim siz hem konuşmaları kaydediyorsunuz hemde zerre kadar işinize değer vermiyorsunuz.

Ben her gün evde kart beklemek zorunda mıyım? Bu nasıl bir ilgisizliktir.Şikayet formu gönderdim. Size ona bile cevap vermediniz. İşte sizin müşteri anlayışınız bu.

Gulsah 56 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi04 Haziran 2013

    Merhaba Sayın Turgut, Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön