14 Haziran 2013

Kuryenet Teslimatın Yapılmaması!

10 haziranda gün içerisinde size teslim edeceğiz dedikleri gönderimi pazartesi gününden itibaren takip ettim. Her gün aradım. Bana hep yarın sizde, yarın sizde olur dediler gelmedi. Birde konu hakkında sizi arayacağız dediler aramadılar.Ben bu kadar ilgisiz ve sorumsuz bir firma görmedim. Türkiye'ye hiç ama hiç yakışmıyorsunuz.

Eser 41 Okunma

Cevaplar

  • Eser 02 Ağustos 2013

    kesinlikle tercih etmem

  • Eser 14 Haziran 2013

    Biliyormusunuz söylediklerinize inanmıyorum malesef firmanıza hiç güvenim kalmadı pazartesinden bu güne pazartesi gün içerisinde elinizde olur dediğiniz kargom salı gününe sonra çarşamba gününe sonra perşembe gününe şimdide bugün elinize ulaşır diyorsunuz ! inşallah teslim edebilirsiniz ne diyeyim söyleyecek kelime bulamıyorum artık.

  • Kuryenet Temsilcisi14 Haziran 2013

    Merhaba Sayın ESKİÇIRAK, Gönderiniz bugün adresinize ulaştırılmak üzere dağıtımdadır. Şayet bugün teslimatınız sağlanamazsa 15/06/2013 de adresinize yeniden çıkış yapılacaktır. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, yeni bir tarih belirleyerek, lütfen aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön