09 Nisan 2013

Kuryenet Teslimat Yapılmadı!

Kuryenet firması bankalardan almış olduğu kartı tarafıma teslim etmemiştir. 10 gündür her arayışımda farklı bir müşteri temsilcisi çıkıp birbirine tezat şeyler söylemiştir. Firma çalışanları müşteriyi salak yerine koyarak sürekli yalan söylemektedirler. Banka kartını geç teslim etmelerinin nedeni banka kartlarını ucuza taşıyor olmalarıdır.

Cumartesi gibi çoğu kurumsal firmanın tatil olduğu günlerde iş yerinize uğradık diyerek tarihi ötelemektedirler. Bankalar iki kuruş az maliyetle Kuryenete kart taşıttırması kendi zararlarına çünkü daha önce Kuryenet kredi kartını geciktirdiği için kredi kartını teslim almamıştım.

Ümit 64 Okunma

Cevaplar

  • Ümit10 Nisan 2013

    Kuryenet müşteri hizmetleri yetkilisi kayıtları dinlerseniz benim defalarca sizleri aradığımı ve DENİZBANK ATM kartını istediğimi göreceksiniz. DEnizban ATM kartı hala sizdedir ve tedlim edilmemiştir.

  • Kuryenet Temsilcisi10 Nisan 2013

    Merhaba Sayın Katıtaş, Kartınız tarafımıza 01/04/2013 tarihinde ulaşmıştır.Gönderiniz bankanız tarafından iletilen talimat doğrultusunda 04/04/2013 tarihinde şubenizden Sema Ercan ' a teslim edilmiştir. Gönderinizi kendisinden alabilirsiniz. İyi günlerde kullanmanızı diler, saygılar sunarız. Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön