Kuryenet Teslimat Sıkıntısı.

Onur E. |

Bu nasıl bir firmadır? Banka neden tercih eder anlamadım! Tatildeyken kredi kartım geldi. Ofiste olmadığım için alamadım. Tatilden İzmir'e döndüm kartı alıp tekrar geri gitmek üzere ancak saat 12:00 aramaya başladığım kurye telefonuna 15:00 gibi anca ulaştım. Teslimat için tatilden döndüğümü ve teslimatı gün içinde yapmaları gerektiğini söylediğimde yarın diyorlar. Kendim gidip alayım şubeden diyorum adres ve telefon vermiyorlar. Hiçbir şekilde ulaşamıyoruz. Bu kadar iletişim aracı varken iletişim kuramamak nedir? Kurye teslimatı için geldiğinizde arayın aynı gün teslim edilir demişti halbuki bir söyledikleri birini tutmuyor.

Etiketler :

Geç Teslim Alma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ağustos
  17:53

  Sayın Yalçın,

  Konu kartınız bugün tarafınıza teslim edilecektir.Acente uyarılmıştır.


  Sayg.

 • Onur E.
  19 Ağustos
  17:36

  Emine Erbey - Mansuroglu Mah. 295/2 Sok. no...:1 A-Blok Kat:3 d:331 Ege Sun Plaza Bayrakli / İzmir - Gonderi no...: 244110258030 - Tel: 554 381 25 87

 • 19 Ağustos
  17:24

  Merhaba Sayın E.;

  Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam adınızı, bankanıza bildirdiğiniz açık adresi, varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını ve size ulaşabileceğimiz irtibat telefonlarını iletmenizi rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...