Kuryenet Teslimat Problemi!

Duygu S. |

Nasıl bir kuryecilik anlayışı var çözemedim kartım kargoya veriliyor Çarşamba günü iş yerime getiriliyor ancak aranıp haber verme gibi bir hizmet yok. Çağrı merkezini arıyorum Cuma günü tekrar adresinize gönderelim deniliyor tamam diyorum çalışmadığım halde şirkete geliyorum tahmini bir saat almak için çağrı merkezini arıyorum bu gün sizin olduğunuz bölgeye dağıtım yok deniliyor.

Bana bugün teslim edilecek denildi diyorum akşam 18:00'a kadar gelmesini sağlayacağız diyorlar tekrar arıyorum yetişmedi. Cumartesi olur mu deniliyor hadi ona da tamam yine çalışmıyorum ama yine şirkete gidiyorum arıyorum ve Cumartesi günü çalışmadıklarını öğreniyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Nisan
  12:05

  Sayın SULMAZ;

  Gönderiniz bugün adresinize ulaştırılmak üzere dağıtımdadır. Ş Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, yeni bir tarih belirleyerek, lütfen aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri

 • Duygu S.
  28 Nisan
  17:28

  Tamam o zaman yarın güncel olan adresime gönderirseniz memnun olurum

 • 28 Nisan
  16:39

  Sayın SULMAZ;

  Gönderiniz tarafınızdan alınacak randevuya istinaden tekrardan adresinize dağıtıma çıkartılacaktır.
  Saygılarımızla.

 • Duygu S.
  28 Nisan
  14:15

  Biraz geç kaldınız yaa ben tatule çıktım neyse siz yalan yanlış bilgi vermeme konusunda düzeltmelerinizi yapın görüşürüz yine cumartesi günü çalışmadığınızı bütün çalışanlarınıza duyurun

 • 27 Nisan
  12:58

  Merhaba Sayın Sulmaz,

  İnsan faktörü nedeniyle nadiren de olsa istenmeyen durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Gönderinizin teslimatında yaşanan problemden dolayı acentemiz adına özür dileriz. Konu hakkında acentemize gerekli uyarılar yapılmıştır. Gönderiniz bugün gün içinde adresinize teslimat sağlanacaktır.
  bilg
  syg