25 Nisan 2013

Kuryenet Teslimat Konusunda Kolaylık Sağlanmaması!

Müşteri hizmetleri yetkilisine açıkladım ama yardımcı olamadı, bugun(perşembe) ofisimde olmadığım için teslim alamadığım kuryem, tekrar teslimata çıkamadığı için en erken (pazartesi) teslim edilebilirmiş. Bu nasıl bir hizmet anlayışı?

Teslim alacağım evrak kredi kartı ve aciliyeti oldugunu da belirttim ama mumkun değilmiş, ben kendim alabilirim diyerek kolaylıkda sağlıyorum ama onu da kabul etmiyorlar. Bana hizmet anlayışı konusunda birileri bilgi verebilirse sevinirim.

Ayca 66 Okunma

Cevaplar

  • Ayca 02 Mayıs 2013

    Sayın Kuryenet yetkilisi, Bir önceki mailinde istemiş olduğunuz ""takip numarasını" yazdım, maili okursanız görebilirsiniz, gönderi yapan ve gönderileri de bu numara ile takip eden bir firma olarak neden hala bilgi yetersiz oluyor anlamayamıyorum. Takip numarası, cep telefonum ve adım soyadım var, nasıl bulamıyorsunuz gerçekten anlaşılır gibi değil. Tam 1 hafta sonra ( en erken pazartesi yapılacak olan teslimat perşembe günü 10 dk önce geldi ) ve ben özellikle telefon açıp "yeni adres" bildirimini de firmanıza yapmış olmama rağmen gülden sok adersime değil, tunus caddesinde adresine gönderilmiş kart, gerçekten çalışma sisteminiz inanılmır gibi değil, beni aramanıza gerek yok, 10 gün sonra teslim aldım kartımı, ama benim şahsi fikrim hizmet kalitenize, yada en azından siteminizi bir daha gözden geçirmeniz. Bankayada sizinle ilgili şikayetemi yapmıştım ama adres değişikliğinden kaynaklı yaşattığınız geçikme hakkında da tekrar şikayet yazacağım. Başarılar diliyorum çalışma hayatınızda.....

  • Ayca 30 Nisan 2013

    sayın kuryenet yetkilisi, Bugün (salı) ve hala kimse gelmedi teslim etmek için, gerçekten hizmet anlayışınız anlaşılır gibi değil. Benim size takip numarası vermem ve sizin bu işi takip etmeniz gerekmiyor, bu zaten yapmanız gereken "tek iş" ; teslimat...sadece bunu doğru ve zamanında yapmanız gerekiyor, bu saatten sonra benim için hiç bir açıklamanın önemi yok, garanti bankasına da ayrıca firmanızı şikayet edeceğim. Saygılarımla 231060020460 takip numarası umuyorum bir gün teslim edersiniz.

  • Kuryenet Temsilcisi29 Nisan 2013

    Merhaba Sayın Bestepe, Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön