19 Kasım 2014

Kuryenet Teslimat Hakkında Yanlış Bilgi Veriyor.

1 ay önce başvuru yapıp parasını ödediğim (kart ücreti ödeniyor) Passolig kartım Kuryenet firmasına verilmiş. Passolig müşteri hizmetlerini aradım gelmişler evde bulunamamışsınız bilgisi verildi (evden dışarı çıkmadım) sonra tekrar yönlendirdiler. Şimdide sisteme 15 kasım'da geldik yoktunuz bilgisi düşmüşler.

Kuryenet evime gelinip bulunmadığım bilgisi verilen 2 günde evden dışarı çıkmadım. Bu ticari ahlaka uygun mu, gelmediği halde geldik yazmak. Ben bu işin açıklamasını istiyorum. Sizin gibi bir firmaya yakışmadı.

Niyazi 503 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi25 Kasım 2014

  Merhaba Sayın Birol, Kartınızın teslimatı için acentemize bilgilemdirme sağlanmıştır. Tarafınızdan randevu alınarak teslimatınız sağlanacaktır. saygılarımla..

 • Niyazi24 Kasım 2014

  tarih 24-11-2014 ve halen masai satleri içinde evimde oturmama rağmen ne gelen var ne giden

 • Kuryenet Temsilcisi21 Kasım 2014

  Merhaba Sayın Birol, Istemıs oldugunuz tarıhte ugrama yapılacaktır. saygılarımla..

 • Kuryenet Temsilcisi21 Kasım 2014

  Merhaba Sayın Birol, Yasanan aksalık adına acentemız adına ozur dılerız gonderınızın teslımatıyla acentemızle yapmıs oldugunuz gorusmeye ıstınaden 22/11/2014 tarıhınde adresınıze ugrama yapılacaktır. saygılarımla..

 • Kuryenet Temsilcisi20 Kasım 2014

  Merhaba Sayın Birol, Kartınızın teslimatı için bölgemize bilgilendirme sağlanmıştır. Kartınızın teslimatı için bugün adresinize uğrama sağlanacaktır. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

 • Kuryenet Temsilcisi19 Kasım 2014

  Merhaba Sayın Birol, Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır. Gönderinizin hangi aşamada olduğu ile ilgili bankanız ile görüşebilirsiniz. Gönderiniz kuryeye verildiyse, hangi tarihte, hangi kurye firmasıyla adresinize ulaştırılacağı bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön