26 Ocak 2015

Kuryenet Teslimat Gerçekleştirilmedi!

İnternet üzerinden PayPal kart için başvurdum ve Kuryenet aracılığıyla gönderime verildi. Ancak haftalar geçmesine rağmen adresime ulaşmadı. Defalarca aradım ve her gün bir sonraki gün için geleceği söylendi çağrı merkezinden (4449393).

Aradığımda gün içinde teslim görünmediği, şubenin aranarak tekrar ertesi güne kesin geleceğini söylediler ama hala bekliyorum. Ve bu 1 ya da 2 sefer değil her seferinde yapıldı ve zamanım evde kuryeyi beklemekle geçti.

Telefonla aranıp bilgi verilmedi bile. 2 defa eve gelip bulunamadığım söylendi. (bu süre içinde devamlı evdeydim) ben gidip almayı teklif ettim, o da olmuyormuş. Bu kadar zor olan nedir anlamadım. Siparişlerimiz ciddiye alınmıyor sanırım.

Volkan 1.180 Okunma

Cevaplar

  • Volkan26 Ocak 2015

    Teşekkür ederim ancak bu zamandan sonra gönderiye artık ihtiyacım kalmadı. Teslim almayacağım. Gönderene tekrar gidebilir.

  • Kuryenet Temsilcisi26 Ocak 2015

    Sayın Kalkan, Gonderınnızle ılgılı 28/01/2014 tarıhınde adres ugrama yapılacaktır eger sızın için uygun degılse uygun oldugunuz gunu belırterek bıze donus yapabılırmısınız. saygılarımla.

  • Kuryenet Temsilcisi26 Ocak 2015

    Sayın Kalkan, Adınıza ıat kayda ulaşılmadı varsa ıkıncı adınız 12 hanelı takıp numaranızla bıze donus yapabılırmısınız. saygılarımla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön