15 Mayıs 2013

Kuryenet Teslimat Gecikiyor!

2, 5 aydır Finansbank kredi kartım ulaştırılamadı. En son: Dün, bugün (14. 05 2013) için söz verdiklerini kabul etmelerine rağmen kartınız dağıtımda görünmüyor dendi. Israr edince bugün gönderileceğini söylediler. Ardından doğruyu söylemeyip, saat üçte geldik yoktunuz dediler. Gün boyunca kapıyı açık tutarak bekledim. Yemeğe çıkmadan ve lavaboya bile kontrollü bir şekilde giderek beklemiştim. Burada ve sözlükte okuduklarım çok ilginçti.

Şimdi yarın geleceklerini söylüyorlar. Sorunu bankaya iletmemi söyleyecekler kadar sorumsuzlar. İş ve ödeme planımı buna göre yaptığım için epey mağdurum. Şimdi bu sorumsuzluğun aşağıda soğukkanlı bir şekilde nasıl yorumlayacaklarını biliyorum.

Sedat 59 Okunma

Cevaplar

  • Sedat 18 Mayıs 2013

    Yukarıda Sedat D. yazıyor. Aşağıda Sayın Demir diyorsunuz. Çok ilginç. Sizinle yaptığım 30 a yakın telefon görüşmesinden öğrendiğimiz kadarıyla Finansbank kartı bekleyen bir tane Sedat Demir var. Sizin yüzünüzden kartımı iptal ettirip tekrar açtırdım. Türlü kavgalar sonrası kartım geldi. Getiren beyefendiye tam ekşi sözlüğü açacaktım ki, "çok gerginim" dedi. Ben de "mağdurunuzum" dedim. Demek ki kişiler gibi, kurumlar da bu kadar hastalıklı olabiliyor. Bir otomatik cevap daha bekliyorum. Geçmiş olsun.

  • Kuryenet Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Merhaba Sayın Demir, Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön