09 Eylül 2016

Kuryenet Teslimat...

09.09.2016 tarihinde Passolig kartımın teslimatı için ''saat 12:25 'te adresinize ulaşılamaması nedeniyle teslim edilememiştir''diye mesaj aldım. Belirtilen saatlerde ve öncesinde adresimde bulunmama karşın hatta kapıda olmama rağmen göz göre göre kandırılıyoruz.

Araştırma yaptığımda birçok insan bu problemden şikayetçi. Lütfen şikayetimle yakından ilgileniniz. Aksi halde farklı mecralarda da sizi şikayet edeceğim. Kuryenizin adresime uğramadığını kamera kayıtları ile ispat edebilirim.

Yiğit 31 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi19 Eylül 2016

    Merhaba Yiğit Bey, Konu kartınız yarın gün içinde tarafnıza teslim edilecektir.Acente personelleri dağıtımda olduğundan akşam saatlerinde yada yarın sabah erkenden arayıp bilgi vereceklerlerdir. Sayg.

  • Yiğit19 Eylül 2016

    Aciliyet konusunda acentenize bilgi vermenize rağmen halen ne gelen var ne giden ne de bilgi veren olmadı. Ayın 19 u kuryeyi halen teslim almadım.

  • Kuryenet Temsilcisi09 Eylül 2016

    Merhaba Yiğit bey , Kartınızın aciliyeti konusunda acentemize bilgi verilmiştir. En kısa sürede randevulu şekilde tarafınıza teslimatı sağlanacaktır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön