Kuryenet Sürekli Erteleme ve Mazeret!

Ridvan C. |

Çok acil ihtiyacım olan kredi kartım 18 Mayıs'ta Kuryenet'e teslim edilmesine rağmen halen elime ulaşmamıştır. Müşteri hizmetleri sürekli bölgenize dağıtım yoktur şeklinde cevaplar vermekte ve ilgilenmemektedirler. Pazartesi arayınca salı günü, salı gelmeyip arayınca çarşamba günü, çarşamba arayınca perşembe günü şeklinde cevaplar verilmekte ve sorun çözülmemektedir.

Darıca ile Gebze arası 5 km olmasına rağmen dağıtım yok denmektedir, telefon numarası verilmemektedir. Acenteden teslim alınmamaktadır. Çok acil ihtiyaç olan kredi kartı kendilerinde yatmakta ve teslim edilmemektedir. Kredi kartımın acilen cep telefonumdan aranarak bulunduğum yere teslimatını talep ediyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mayıs
  16:28

  Merhaba Sayın Canbaz,

  Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam adınızı, bankanıza bildirdiğiniz açık adresi, varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını ve size ulaşabileceğimiz irtibat telefonlarını iletmenizi rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri

 • Ridvan C.
  22 Mayıs
  16:02

  firma 17:30 civarı kartımı teslim edeceğini soyledi, bekliyorum sabırla..