Kuryenet Randevu Verdikleri Halde Randevu Sözlerini Tutmuyorlar!

Muhammet E. |

Garanti Bankasından kartım geliyor 5 günde 4 kere aramama rağmen sürekli oyalıyorlar. İşte biz üzerine acil yazıp göndereceğiz gibi baştan savma cümleler. Aynı semte bulunduğum kartımı kendim alamıyorum adres vermiyorlar telefon numarası yok sanki illegal iş yapıyoruz böyle saçmalık görmedim!

Rica ediyoruz yok kimse sizi dinlemiyor demek istiyorlar ki işte biz ne zaman getirirsek o zaman alırsınız randevu vermeyin. Yani o zaman Garanti Bankası'nı arıyoruz size dönecekler Kuryenet'i arıyorum kayıt aldım şube size dönecek keyifleri yeterse dönecek çalıştığım tüm bankalarda kart işlemlerim de Kuryenet'le çalışıyorlarsa o bankadan kart istemeyeceğim postacı getirsin daha hızlı getirir ve zor durumdan anlar.

Etiketler :

Adrese Gitmeme Geç Teslimat Teslim Eden Personel Davranışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  15:18

  Merhaba Sayın Erol,
  kartınızın teslimatı için bölgemiz tarafından aramanız yapılacak randevulu olarak teslimatınız sağlanacaktır. bölgemize bilgilendirme yapılmıştır. Bölgemiz adına özür dileriz.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri

 • Muhammet E.
  20 Ağustos
  12:30

  ayın 19 da randevu verdıler kırıkaleden ankara ya geldım yok tekrar gıtmem gerekıyor ama cevap alamıyorum net bı şekilde sadece bastan savma cevaplar. dun aradım aydınlık evler acentemizde dediler bugun kayaş acentemizde tamam ben acenteye ulasayım ben alayım dıyorum yok sız getırın yok soylenen herseyde çelişki var yani diyin ki şu tarihte elinizde olacak bılemıyoruz kesin deyil diye bi cevap yok dun donecekler di donulmedı bugun donulecek dı bugunde donulmedi sadece bastan savıyorsunuz lütfen acilen dönmenizi istiyorum...

 • 19 Ağustos
  17:47

  Sayın Erol,

  Gönderi bilginiz acentemize iletildi. En kısa sürede randevu alınarak dağıtıma çıkartılacaktır.

  Saygılarımızla.