14 Şubat 2013

Kuryenet Personelin Saygısızlığı!.

Garanti Bankası'ndan gelecek kartımın dağıtımı için 2 gün önce aranmıştım. Evde bulunmadığımı, uygun bir tarih belirlememi ve kuryenin o tarihte dağıtıma çıkacağını söylediler. Ben de şehir dışında olduğumu, tarih olarak 15/02/13 tarihinde evde bulunacağımı söyledim. Bugün Eskişehir vişnelik mahallesine dağıtıma çıkan Kuryenet çalışanı ile telefonda görüştüm ve karşıdaki arkadaş uygun olmayan bir şekilde bana cevap verdi.

İstediğim tarihte kuryenetin dağıtıma çıkamayacağını, cuma günü vişnelik mahallesine gelinmeyeceğini hiç de uygun olmayan bir şekilde dile getirdi. 16 Şubat tarihinde İzmir'e geri döneceğim ve cuma günü benim o kartı almam lazım. Yardımcı olunursa memnun olurum.

Mert 34 Okunma

Cevaplar

  • Mert15 Şubat 2013

    Tekrar merhaba. Bugün tarafıma ulaşıldı fakat bütün gun evde beklememe rağmen faaliyete geçilmedi. Saat 6-7 gibi ugranilacagi söylendi ama gelen giden olmadı. Yarın İzmir'e donmem gerekiyor ve ne tür bir yol izlemem gerektiğini bilmiyorum. Elimde takip No da olmadıgı icin kuryenet'in sitesinden de faydalanamiyorum.

  • Kuryenet Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın Çangiri, Teslimat için bölgemiz tarafınıza telefon ile ulaşacak. Kartınız randevulu olarak adresinize teslim edilecektir. Saygılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön